szte
Módosult a TANOSZ ügyfélfogadási rendje járványhelyzet idején

2020. szeptember 03.

A 2020/2021/1-es szemeszterben az SZTE ETSZK Tanulmányi és Oktatásszervezési Irodája a jelen járványügyi helyzetre és a 2/2020 (VIII. 26.) dékáni utasítás a 2020/2021. tanév tanulmányi kötelezettségeinek teljesítéséről a COVID - 19. járványhelyzet idején című dékáni utasításra hivatkozva az alábbi ügyfélszolgálati rendet kéri betartani:

1. Elsősorban elektronikus úton keressék irodánkat.
  2. Amennyiben személyes ügyfélfogadás szükségességét látják, a szakos tanulmányi előadójuk e-mail címén előzetesen kérjenek időpontot a lentebb olvasható idősávokon (ügyfélszolgálati nyitvatartás) belül.
  3. Ügyfélszolgálati nyitvatartás: kedd 9.30-11.30, csütörtök 11.30-13.30.
  4. Időpont foglalási megkeresésükben (e-mail) előzetesen írják meg kérdésüket, felmerülő problémákat, hogy hatékonyabban és gyorsabban tudjunk Önöknek segíteni. Ügyintézési idő maximum 10 perc.
  5. A foglalt időpontja előtt kérjük a 103-as iroda előtt található ajtón kívül várakozzanak a folyosón, s időpontjuk előtt szólítani fogjuk Önöket. Ekkor testhő mérést végzünk. Amennyiben ennek eredménye 37,5 °C, vagy a feletti, nem vehet részt a hallgatói ügyfélfogadáson.
  6. Amennyiben a COVID-19 tüneteit észleli magán, kérjük, hogy ne jelenjen meg a foglalt időpontján, s előzetesen e- mailben jelezze az időpont lemondását:
    láz vagy hőemelkedés (37,5 C feletti testhőmérséklet)
    fejfájás, rossz közérzet, gyengeség, izomfájdalom
    száraz köhögés, nehézlégzés, légszomj, szapora légvétel
    torokfájás, szaglás/ízérzés elvesztése
    émelygés, hányás, hasmenés
  7. Egy ügyfélszolgálati pultnál csak egy hallgató tartózkodhat.
  8. Szájmaszk használata kötelező!
  9. A kihelyezett kézfertőtlenítő használata erősen javasolt.

A jelen tájékoztatásban ismertetett eljárás visszavonásig érvényes.

Eredményes félévkezdést és jó egészséget kívánunk Mindenkinek!

Üdvözlettel:

Kovács Andrea irodavezető