2018. április 24., kedd

SZTE ETSZK Friss hírek

2018. március 21.

Te is találkoztál már olyan álláshirdetéssel, ahol szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdőket kerestek? Az elképzelés nem teljesen irreális, hiszen az egyetemi évek alatt is szerezhetsz munkatapasztalatot: gyakornokként. Ráadásul ezt külföldön is megteheted, így közben világot láthatsz, nyelvet tanulhatsz, és még ösztöndíjat is kaphatsz mindehhez.

2018. március 20.

A Szegedi Tudományegyetem szerzői ingyenesen publikálhatnak nyílt hozzáférésű cikkeket a Taylor & Francis kiadó folyóirataiban. Az előfizetői megállapodásnak köszönhetően az orvos és egészségügyi területen kutatók mellett a bölcsészet- és társadalomtudománnyal foglalkozó SZTE-s szakemberek nemzetközi láthatósága is növekedhet.

2018. február 06.
2018. február 08.

Az Enterprise Hungary 2018-ban először rendezi meg a Startup Campus University - Innovative Idea Battle elnvezésű régiós egyetemi ötletversenyt.

2018. február 06.

Egyetemi vers- és prózamondó valamint zenei versenyt, fotó-, színikritika-, dráma és verspályázatot hirdet a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája nappali tagozatos hallgatók számára.

2018. január 24.

A Haver Informális Zsidó Oktatási Alapítvány és Uccu Roma Informális Oktatási Alapítvány idén is meghirdetik közös, pedagógusoknak és egyetemi hallgatóknak szóló programjukat.

2018. január 11.

Az Osztrák-Magyar AKCIÓ Alapítvány (OMAA) / Stiftung Aktion Österreich-Ungarn (AÖU) Kuratóriumának PÁLYÁZATI FELHÍVÁSA a 2018-as évre