ETSZK 2022. Január

2022. január 26.

NATO Szövetséges Transzformációs Parancsnokság (Supreme Allied Command Transformation-SACT) gyakornoki programja a szövetséges tagországok felsőoktatásban tanuló egyetemistáinak számára.

A 2023. évi gyakornoki helyekre 2022. április 30-ig nyújtható be pályázat.

2022. január 19.

Újabb ösztöndíj-lehetőséget hirdet a Szegedi Tudományegyetem a 2022-es felvételi eljárás során. A nyerteseknek a díjköteles emelt szintű érettségi díját, vagyis 50 ezer forintot térít vissza az intézmény, ezzel támogatva a határon túli, de Magyarországon is érettségiző, illetve újraérettségiző jelentkezőit.

2022. január 17.

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kara ezúton meghívja Önt a Szociális Szakemberek Dél-Alföldi Szakmai Műhelyének következő alkalmára.

2022. január 17.

Külföldi érettségi bizonyítvánnyal rendelkező magyar állampolgárok is jelentkezhetnek az angol nyelvű képzéseinkre.

2022. január 13.

Három oktatónk és két hallgatónk 5-10 perces előadásokkal készült Nektek, amelyekben megtekinthetitek milyen egy óra az SZTE ETSZK-n, miről fogtok tanulni az adott képzés keretében.

2022. január 06.
Lemaradtál kari nyílt napunkról? A szakos tájékoztatókat feltettük a YouTube-ra, ide kattintva megtekintheted őket!