ETSZK 2015. Június

2015. június 12.

Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Védőnői Alapellátási Egysége centenáriumi emlékülést tartott 2015. június 11-én a Városháza dísztermében.

2015. június 08.

Ingyenes online tanácsadás szolgáltatást nyújt a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ. A LélekNavigátor oldal online tanácsadásán különféle életvezetési és lelki problémákban segítenek a szakemberek.

2015. június 01.

Az idei Magyar Vöröskereszt által szervezett 44. Országos Elsősegélynyújtó Verseny országos döntőjére Pécsen került sor.

2015. június 01.

Erőemelő a 22 éves lány?! Világbajnok sportoló és sokszorosan kitüntetett, jól tanuló egyetemista?! Mi is rácsodálkoztunk Köteles Mária, az ápolónak készülő szegedi egyetemista csúcsteljesítményére. Kíváncsiak voltunk, hogy mi a titka.