Elozetes_kreditelismertetesi_kerelem_1
Előzetes kreditelismertetés (SZTE Kossuth Zsuzsanna Technikum és Szakképző Iskola diákjai részére)

2023. július 19.

Tájékoztatom, hogy azon egészségügyi technikum és szakképző iskolából érkező jelentkezők, akiknek a képzési intézménye és az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar között együttműködési megállapodás van érvényben, az alábbi előzetes kreditbeszámítási folyamatban vehetnek részt.

Az SZKJ Általános ápoló (5 0913 03 01) szakmai végzettségű jelentkező

• 21 meghatározott tantárgy vagy gyakorlat (44 kredit, 284 elméleti, 224 gyakorlati óra) alól kérhet automatikusan felmentést.

A beszámított tárgyak a BSc ápolóképzés mintatanterve első két szemeszterének egy részét képezik, így pozitív elbírálás esetén az Ápolási Tanszék ezen tárgyakat elfogadottnak tekinti.

A kreditelismerés feltétele, hogy az SZKJ Általános ápoló (5 0913 03 01) ágazati alapoktatásban és a szakirányú képzésben a tantárgyakból jó vagy jeles érdemjeggyel rendelkezzen a képzésben résztvevő.

A felmentést igényléséhez az alábbi linken keresztül tudnak belépni a Modulo rendszerbe: https://modulo.etr.u-szeged.hu/Modulo2/diakok

Az ETSZK előzetes kreditelismerés űrlap kitöltése az alábbiak szerint lehetséges:

Kérjük, hogy egy űrlapon legyen felsorolva valamennyi elfogadtatni kívánt tárgy! Minden tárgy esetében csatolni kell az iskola által kiadott igazolást a teljesítésről.

Beadási időszak: 2023.07.19. 08:00:00 -> 2023.09.03. 23:59:59.

További felmerülő kérdésekkel kapcsolatban az alábbi elérhetőségen kérhet tájékoztatást:

Tulipán Tünde tanulmányi szakértő

Tel.: 62/546-405 vagy tulipan.tunde@szte.hu