K-arrier Nap a Koreai Nagykövetség szervezésében

2023. szeptember 05.

A Koreai Nagykövetség 2023. októberében nemzetközi karrier napot szervez a a Magyarországon tanuló hallgatók számára. A K-arrier Nap célja magyar és itt tanuló külföldi hallgatók összekapcsolása az országban beruházásokat és aktív tevékenységet folytató dél-koreai cégekkel, melyek fiatal munkaerőt és utánpótlást keresnek.

A Koreai Köztársaság Nagykövetsége és a KOTRA közösen szervez egy K-arrier Napot, amelyeknek célja, hogy összekapcsolja a magyar egyetemek kiemelkedő végzőseit a koreai vállalatokkal Magyarországon.

Az esemény előreláthatóan október végén kerül megrendezésre Budapesten, pontos dátumok még egyeztetés alatt állnak. Fel szeretnénk hívni figyelmeteket, hogy ez egy nagyszerű lehetőség számotokra, hogy megismerjétek milyen a munka a koreai vállalatoknál.

Kérjük töltsétek ki a következő űrlapot, ha érdeklődtök az esemény iránt, és tájékoztatunk titeket a pontos idő és helyszín tekintetében.

Építsük együtt a K-arriereteket!