Április az orvos- és egészségtudományi képzés jegyében telik az Egyetemi Könyvtárban

2017. április 07.

Áprilisban az egyetemi szervereken keresztül ingyenes lehetőség nyílik orvosi-egészségtudományi tartalmak böngészésére.

Ebben a hónapban négy különleges e-forrást érhetnek el olvasóink próba hozzáférés keretében, egyetemi hálózaton keresztül.

A Thieme és a Wolters Kluwer szolgáltatók termékeire elsősorban az élettudományok területén tanuló, oktató kollégák figyelmét szeretnénk de az érdeklődő laikusoknak is jó szívvel ajánljuk kipróbálásra.

Lehet böngészni e-könyv csomagok, oktatást / tanulást segítő eszközök (ábraszerkesztő, tesztbank), interaktív 3D modellek és videógyűjtemények között is.

A hozzáférés április végéig van érvényben.

Hasznos időtöltést kívánunk!

További részletek itt.