Felhívás Prezentációs versenyre

2015. október 15.

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja a kari TDT-vel közösen tudományos prezentációs versenyt hirdet mindazok számára, akik tehetséget és kedvet éreznek magukban ahhoz, hogy egy tudományos problémát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak. A prezentációk értékelése kifejezetten az előadásmódra, az alkalmazott prezentációs technikákra vonatkozik. Előnyt élveznek azok a prezentációk, melyek önálló kutatásra épülnek. A kari fordulón való részvételhez egy prezentációs anyagot kell bemutatni (8 perc előadás + 2 perc vita), ami alapján a kari TDK Tanács tagjai kiválasztják a nyerteseket.

A kari verseny ideje: 2015. október 21. (szerda) 14 óra

A verseny helye: SZTE ETSZK Temesvári krt. 31. 124-es terem

A kari fordulódíjazása:

1. helyezettje: 25.000 Ft-os,
  2. helyezettje: 15.000 Ft-os
  3. helyezettje 10.000 Ft-os díjban részesül.

A különdíj nyertes hallgatója 10.000 Ft-os jutalomban részesül.

A kari fordulók első helyezettjei összegyetemi megmérettetésen vehetnék részt, amely a 2016-os évben kerül megrendezésre.

A rendezvényre ellátogató kollégák, hallgatók is szavazhatnak a rendezvényen meghatározott szempontrendszer szerint! A különdíjat ezen szavazatok alapján osztjuk ki!

Pósa Gabriella

Kari TDK elnök