Egyetemi fotópályázat Füvészkerti Hangulatok címmel

2016. május 10.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája és Füvészkertje "Füvészkerti Hangulatok" címmel egyetemi fotópályázatot hirdet az egyetem hallgatói, oktatói és dolgozói számára.

A pályázatra olyan fekete-fehér vagy színes fotókat várunk, amelyek az SZTE Füvészkert hangulatát, világát, színeit, pillanatait mutatják be februártól júniusig.

Szerzőnként maximum 5 darab egyedi kép, illetve egy-egy fotósorozat (egy sorozat maximum 5 darab fotót tartalmazhat) adható be. A pályázatra kiállításra kész, paszpartuzott (a paszpartu mérete 50x70 cm, vagy 30x40 cm) papírképet várunk. A fotók mérete a paszpartun belül tetszőleges.

A pályázatra beküldött mindegyik kép hátulján fel kell tüntetni:

- a kép címét

- a szerző adatait (név, kar, szak, évfolyam, munkahely, értesítési cím, telefonszám, e-mail)

Egyéb pályázaton eddig még nem szerepelt képeket kérünk beküldeni.

A beküldött képanyagot a kiíró által felkért szakmai zsűri értékeli.

A beérkezett pályaművekből kiállítást rendezünk a Füvészkertben a Szegedi Levendula Napokon (július 2-3.).

Díjak (külön a hallgatóknak és a dolgozóknak)

I. díj: 20.000 Ft

II. díj: 15.000 Ft

III. díj: 10.000 Ft

A leadás határideje, helyszíne: 2016. június 15.

SZTE Kulturális Iroda (Dugonics tér 13.) Tel.: 544-045, 4045