Felhívás Prezentációs Technikák vetélkedőre

2018. január 23.

Az SZTE Tehetségpont idén is megrendezi Prezentációs Technikák nevű vetélkedőjét, amely során értékes nyereményre és versenyképes ismeretekre tehetnek szert a karok és az egyetem legjobbjai.

Az universitas bármely hallgatója jelentkezhet a megmérettetésre, ahol minden tudományág képviselője megmutathatja: kutatása, kedvenc témája igenis érthető, sőt élvezetes!

A cél, hogy a hallgatók egy témát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével mutassanak be. Előnyt élveznek az önálló kutatásra épülő előadások, azonban ez nem feltétele a jelentkezésnek.

A prezentációk magyar és angol nyelven is előadhatóak.

Az előadások időkerete 10 perc, amelyet 2 perc vita követ. A zsűri az értékelésnél elsősorban az előadásmódot, a közérthetőséget, ill. a szemléletességet értékeli.

A verseny időpontja: 2018. március 20., kedd 14 óra

Helyszín: SZTE-ETSZK, Bal fasor 39-45. Szél Éva terem

A kari forduló első helyezettje 2018. április 12-én részt vehet az egyetemi fordulón, és az ott első helyezést elérő hallgató 100.000 Ft jutalomban részesül.

A kari forduló jutalmai:
I. helyezett: 20.000 Ft
II. helyezett: 15.000 Ft
III. helyezett: 10.000 Ft

Különdíj: 10.000 Ft

Jelentkezés és bővebb információ: Dr. Nagy-Grócz Gábornál, a nagygrocz@etszk.u-szeged.hu e-mail címen lehetséges.

Jelentkezési határidő a név és a tervezett előadás cím megadásával,

2018. március 13-ig.

Szeretettel várjuk a jelentkezőket és a verseny hallgatóságát is!