Egészségnap

2016. november 03.

Sok szeretettel meghívjuk Önt a 2016.11.09-én, a Temesvári krt-i „A” épületben megrendezésre kerülő ETSZK Egészségnapra.

PROGRAMJAINK

9:00 - 9:30 Előadás a vega/vegán életmódról, Árvai László, korábbi Élőkönyvtárbeli „könyv” nézőpontjából.

Helyszín: 124-es terem

10:00 - 11:00 Koncsek Kriszta Tanárnő 40 perces Crosstraining edzést és 20 perces SMR bemutatót tart.

Helyszín: I-es tornaterem

11:30 - 13:00 Fontanus kommunikációs tréning.

Helyszín: 124-es terem

12:00 -14:00 Testtömeg összetétel vizsgálat Dr. Barnai Mária és Pozsár Eszter jóvoltából

Helyszín: Terhelés-élettani labor (melléképület)

FOLYAMATOSAN MŰKÖDŐ STANDOK

- Jótékonysági teaház Nemesné Kiss Gyöngyi teakultúrás csoportjával.

Helyszín: 13-as demo (anat demo)

- „Uzsi sarok”, ahol különleges zöldségkrémes kenyeret kínálunk.

Helyszín: 13-as demo

- Legjobb mentes süti zsűrizése: hallgatók által sütött tej/glutén/cukormentes vagy teljes kiőrlésű süteményeit lehet kóstolás után pontozni.

Helyszín: 13-as demo

- Fogászati szűrés (FOK hallgatók és az ETSZK-s dentálosok közös felmérése).

Helyszín: 4-es demo

- Mozgós játékok egészséges nyereményekért - Feladatok: ugráló kötelezés, ugró iskola, tűz –víz – levegő. A játékok teljesítése után jár a nyeremény.

Helyszín: II-es tornaterem

- Jótékonysági zsákbamacska. A nap folyamán összegyűlt összeget a Dentálhigiénikusok javára ajánljuk fel.

Helyszín: Aula

- IWI Nemzetközi Fitnesziskola tanfolyamainak bemutatása (volt gyógytornász hallgatónk, Balázs Domonkos előadásában).

Helyszín: Aula

- Hallgatói Fórum, ahol a hallgatók tanulmányaikkal kapcsolatos észrevételeiket oszthatják meg.

Helyszín: 111-es terem

Reméljük felkeltettük érdeklődését és minél több programon viszontláthatjuk! :)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

Mag Andrea

elnök