nemzetkozi_talalkozo_nyito

Nemzetközi találkozó a Karon

2015. szeptember 21.

A rendezvényen, a Kar képviselői mellett a Queen's University (Belfast, Írország), a Mikkeli University (Savonlinna, Finnország) és a West University (Temesvár, Románia) vezető oktatói vettek részt. A rendezvény keretében meglátogattak az Egyetem Klinikai Központjához tartozó Invazív kardiológiai osztályán, a Hemodinamikai Laborban, a Neurológiai Klinika Stroke osztályán, a Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán és a Központi Fizioterápiás Osztályon.

Délután a Kar Temesvári körúti épületében tárgyalás zajlott a már működő kapcsolatok fejlesztési lehetőségeire vonatkozóan.

A nemzetközi rendezvény másnap kulturális programmal zárult.

Képek a rendezvényről: