Prezentációs technikák - tanulmányi verseny

2015. október 22.

Karunkon 2015. október 21- én került megrendezésre a Prezentációs technikák - tanulmányi verseny. A rendezvényen 11 hallgató mérette meg magát a zsűri, a jelenlévő hallgatótársak és az oktatók előtt.

Az előadásokat a következő sorrendben hallgathattuk meg:

• Tisóczki Evelin (IV. ápoló) - Köszöntenek a "Kórhàzlakòk!"
  • Kresztovoj Dóra (III. védőnő) - Használd hasznosan!
  • Dinnyés Katalin (IV. védőnő) - Facebook: vele vagy nélküle? (A Facebook függőség káros hatásai, esetleges következményei serdülőkorban)
  • Demsa Andrea (IV. szociális munkás) - Cserdi- Az innovatív cigány falu
  • Savanya Brigitta (III. gyógytornász) - "Helyesen üljünk a volán mögé és vegyük vissza életünk felett az irányítást!"
  • Ambrus Angelika (III. védőnő) - A hormonális fogamzásgátló módszerek hatásfokát gyengítő tényezők.
  • Aszódi Fanni (III. gyógytornász) - "Újabb őrület nyomában: mi az exorexia?"
  • Melter Lívia (III. gyógytornász) - " Ne nevettess, mert bepisilek" - beszéljünk a gátról gátlások nélkül
  • Éberhardt Kitti (III. védőnő) - Ismerd a tested, ismerd fel a jeleket! - Önvizsgálat gyakorlata változókorba lépő nők számára
  • Radulov Tamás (III. ápoló) - Csuklás
  • Góg Melinda (IV. gyógytornász) - Fedezzük fel rejtett izmainkat!

Jártassággal elkészített, érdeklődést felkeltő előadásokat követhettünk figyelemmel!

A zsűri döntése alapján:

1. helyezett: Melter Lívia (felkészítő: Aranyné Molnár Tímea)
  2. helyezett: Aszódi Fanni (felkészítő: Koncsek Krisztina)
  3. helyezett: Ambrus Angelika (felkészítő: Lobanov-Budai Éva)

A hallgatóság szavazatai alapján:

Különdíjas: Savanya Brigitta (felkészítő – Lobanov-Budai Éva)

Az első három helyezést elért hallgató továbbjutott az I. Országos Prezentációs Versenyre.

Az első helyezést elért hallgató összegyetemi megmérettetésen vehet részt, amely a 2016-os évben kerül megrendezésre.

Gratulálunk a díjazott hallgatóknak és az összes többi előadónak!

Köszönjük a felkészítő oktatók munkáját (Aranyné Molnár Tímea, Koncsek Krisztina, Lobanov-Budai Éva, Németh Anikó, Papp Anita)!

Dr. Joó Gabriella
oktatási dékánhelyettes