ETSZK Kari nap

2015. április 27.

Az idei kari nap nagyon jól sikerült, a nap sütött, rengetegen eljöttek, és részt vettek a programokon. 9 órától kezdődött a regisztráció, ahol a hallgatók kaptak reggelit is, méghozzá különleges etszk-s zsíros kenyeret. Az első program a liget futás volt, és az első 50 ember, aki regisztrált rá, szakos pólót kaphatott. Közben elindultak a standok, előadások, programok. Az udvaron volt horgászás, ha kifogtak egy nyerő halacskát, akkor különféle ajándékokat kaphattak, mint pl. a szegedi egyetemi napokra egy bérlet. Kipróbálhattak bizalmi játékokat, kergethettek hatalmas buborékokat, és a TTIK jóvoltából kísérleteket nézhettek meg. Nyereményeket gyűjthettek még az ámor nyila darts keretein belül is, vagy ha kitöltötték a szív-totót. Továbbá a kreativitásuknak is teret adtunk a kreatív standon, készíthettek nyakláncot, karkötőt, és kipróbálhatták a tűzzománcot is. Az AVON adott szépségtippeket a hallgatóknak, és hátul az udvaron légvár várta az ugrálni vágyókat. Bent az épületben volt még fogászati szűrés és véradás. Előadott Nagy Annamária a vesedialízisről, volt közös Zumba az udvaron, egy perc és nyersz játék, kutyabemutató a Kedvenc kutyaiskola kutyáival. Ebédnek mindenki kaphatott gulyás levest, ameddig a készlet tartott. Ültettünk virágokat és fát is az iskola területén, Dj Gnu és Corvin zenéikkel szórakoztatták az etszk-sokat. Délután pedig a sportolni vágyók röpizhettek, tollasozhattak, jógázhattak Szabó Kingával, és kipróbálhatták a sárkányhajózást is. Összességében rengeteg program várta a hallgatókat, amit ki is használtak, és reméljük mindenki jó emlékekkel, élményekkel tért haza.

Szántai Violetta