ETSZK Hírarchívum  --  ETSZK 2014. Október

Fókuszpont Konferencia

A magyarországi szociális munkás képzés elindításának 25. évfordulója alkalmából rendezett konferencia.

2014. október 28.

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar Szociális Munka és Szociálpolitika Tanszéke tisztelettel meghívja Önt és munkatársait a magyarországi szociális munkás képzés elindításának 25. évfordulója alkalmából rendezett konferenciára, mely FÓKUSZPONT címmel a szociális munka oktatását, elméletét és gyakorlatát helyezi középpontba. A szakmai találkozó célja áttekinteni a képzés és a szakma múltját, jelenét és közösen gondolkodva kijelölni a lehetséges fejlődési irányokat.

A konferencia helye: Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar Szeged, Bal fasor 39-45.

A konferencia időpontja: 2014. november 12.

A meghívó és a részletes program: letöltés (pdf formátum)

P1080680_230x154.png

Legolvasottabb