2020. szeptember 24., csütörtök

SZTE ETSZK Friss hírek

2020. szeptember 11.

Az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar és a Szegedi Ősz Idősotthon által tervezett II. Alzheimer Tudományos Nap az idei évben a járványra való tekintettel elmarad.

2020. szeptember 09.

2020. szeptember 21-25. között az SZTE szervezésében valósul meg az angol nyelvű MaPLaS+S entrepreneurial skills and self-audit pitching training, kifejezetten PhD hallgatók számára.

2020. szeptember 01.

A külföldről történő beutazással kapcsolatos jogszabályok változása miatt az alábbiakról értesítjük.

A szeptember 1-jétől hatályos jogszabályok szerint:

2020. augusztus 05.

Új helyre, új emberek közé kerülnek, de nem lesznek egyedül. Karunk lehetőséget biztosít, hogy felsőbb éves hallgatók segítségét vegyék igénybe tanulmányaik megkezdésekor.

2020. augusztus 12.

Örömmel értesítjük, hogy a 2020/2021-es tanévben ismét indítunk kétféléves angol orvosi szaknyelvi előkészítő tanfolyamot.

2020. július 24.

Az SZTE NKI Kulturális Iroda minden évben alkotói pályázatokat és előadói versenyeket ír ki. Az őszi szemeszterre egyetemi zenei versenyt-, dráma-, verspályázatot és egyetemi vers-és prózamondó versenyt hirdet.

2020. július 14.

A távoktás új kihívások elé állított minket, melyekre gyorsan és hatékonyan kellett reagálnunk. Sok kreatív, az oktatás minősége mellett elkötelezett megoldás született a tudás átadására a megváltozott körülmények között.

2020. július 10.
 Friss Hírek RSS