SZTE ETSZK Friss hírek

2021. május 04.

Szeretettel várunk minden ETSZK-s hallgatót, oktatót és munkatársat a 2021. május 12-én, 14 órakor tartandó II. Kari ÚNKP Konferenciára! Részletek:

2021. május 11.

2021. május 12-én EUGLOH Allance Day! Többek között rektorhelyettesi kerekasztal-beszélgetés, egyetemeket bemutató videók, zenei programok, közös főzőprogram, fotókiállítás, kvízműsorok és az esemény zárásaként a szegedi Fool Moon a cappella együttes koncertje várja a látogatókat.

2021. április 30.

Dr. Nagy - Grócz Gábor YouTube előadásában bemutatásra kerülnek az egyik leggyakoribb neurológiai megbetegedés kutatási eredményei és kezelési módszerei, kezdve az ókorban alkalmazott eljárásoktól a mai, modern lehetőségekig.

2021. március 31.

Az emelt szintű ápolási készségfejlesztő demonstrációs termek átadását követően a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kara részben pályázati, részben intézményi keretből jelentős mértékben bővítette fizioterápiás eszközparkját.

2021. április 14.

Az 5 európai egyetemet összefogó szövetség SZTE által rendezett következő programja május elején indul 8 hetes útjára 120 hallgató és kutató részvételével a nemzetközi innovációs partnerünk, a finn Demola Global szakmai támogatásával.

2021. március 19.

Megjelent a Felsőoktatási Tanácsadás Egyesület FETA Füzetek sorozata, amely hasznos segítséget nyújt karrierépítéssel, pszichológiai témákkal, tanulással és a COVID19-járvánnyal kapcsolatban a felsőoktatásban tanuló hallgatóknak.

2021. március 26.

A COVID-19 pandémia az ápolás és az ápolóképzés szempontjából címmel a MTA SZAB Orvostudományi Szakbizottságának Ápolástudományi Munkabizottsága tudományos ülést tart 2021. április 19-én 14:00-kor, melyre minden érdeklődőt szeretettel vár.

2021. február 22.

A Magyar Ápolók Napja alkalmából Bakó Pál mesteroktatónk is megkapta idén a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Csongrád-Csanád megyei Területe Szervezetének 2015-ben létrehozott Szakmai Kiválóságért Díját.

2020. október 13.

A tavasz további online, angol nyelvű rendezvényeket tartogat az SZTE és a partner egyetemek szervezésében.

Friss Hírek RSS

SZTE ETSZK Friss hírek