ETSZK 2021. Szeptember

Egy online tájékoztató keretében közelebbről is megismerkedhetnek Hallgatóink a Miniszterelnökség tíz hónapos karrierindító programjával.

Tájékoztatjuk Hallgatóinkat, hogy a 2021/2022 őszi félévben felvételt nyert, aktív tanulói jogviszonnyal rendelkező magyar nyelvű ápolás/kiterjesztett hatáskörű ápoló mesterképzésben részt vevő hallgatókra vonatkozóan, a Michalicza-ösztöndíj pályázási lehetősége 2021. szeptember 30-án 8.00-tól megnyílik.

A pályázat benyújtásának határideje 2021.október 15.

2021. szeptember 24-én az alábbi programokkal várjuk látogatóinkat a Kutatók Éjszakáján Temesvári körút 31-es szám alatti épületünkben!

Záróvizsga jelentkezés 2021/22 1.félév

Felhívjuk a figyelmüket, hogy a záróvizsga jelentkezést 2021.09.16 - 10.03. között KIZÁRÓLAG a Modulo felületén (Záróvizsga jelentkezés ETSZK űrlap) keresztül tudják benyújtani!

FONTOS! Jelentkezés hiányában nem tudnak záróvizsgát tenni!

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet graduális és PhD hallgatók számára a 2021/2022-es tanév 2. félévére az Európai Egyetemek Szövetsége - EUGLOH partnerintézményekbe részképzésre és szakmai gyakorlatra.

Várjuk szeretettel Hallgatóinkat Why should I know about metabolic syndrome? című angol nyelvű EUGLOH webináriumunkon!

Időpont: 2021. szeptember 13 - 23.

Ezúton is köszönjük, hogy a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Karát választották! Karunk dékánja, Héderné dr. Berta Edina videóüzenetben köszönti az elsőéves hallgatókat, tanszékeink pedig a képzésekről állítottak össze egy-egy bemutatkozó videót.

Tanulmányi tájékoztató az aktuális tudnivalókról a 2021/22-es tanévre.

A Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottság által rangsorolt és jóváhagyott kari lista ellen az egyszerűsített jogorvoslati kérelmüket az oktatási rektorhelyettesnek címezve, a Kar Dékáni Hivatalába juttassák el legkésőbb 2021. augusztus 16. (hétfő) 23:59-ig. A felülvizsgálati kérelmet a MODULO-ban, Dékáni méltányossági kérelem űrlapon kell benyújtani.
 Friss Hírek RSS